Kā saņemt ātro kredītu bez ķīlas?Ja negaidītie tēriņi gadījušies lielāki par dažiem desmitiem latu, ko parasti piedāvā aizņemties ātrie kredīti internetā bez ķīlas, vajag padomāt, kā nodrošināt lielāka aizdevuma atmaksas garantiju kreditētājam. Kredīts pret ķīlu ir viena no iespējām savā lietošanā uz ilgāku laiku iegūt samērā apjomīgu naudas summu. Kredīts pret ķīlu var tikt izsniegts jebkādiem mērķiem un ķīlas veids ir atkarīgs no konkrētā aizdevēja piedāvājuma. Ja vēlies salīdzināt ātro kredītu aizdevējus, kuri izsniedz aizdevumus bez ķīlas, tad tos vari apskatīt kredītu salīdzināšanas platformā Netcredit.lv.

Mogo.lv kredīts pret ķīlu

Piemēram, Mogo.lv piedāvājumā ir kredīts pret ķīlu, kas var tikt izsniegts auto iegādei vai citiem mērķiem par ķīlu ņemot kredīta pieteicēja auto. Mogo.lv piedāvājumā ir 200 € līdz 10 000 € kredīts pret ķīlu, bet kopējo kredīta apjomu nosaka ķīlas jeb auto vērtība. Kredīts tiek izsniegts līdz 90% apjomā no ķīlas vērtības. Piemēram, ja vēlies iegādāties jaunu auto, kura cena ir 10 000 €, no Mogo.lv varēsi saņemt 9000 € kredītu. Mogo.lv kredīts pret ķīlu pieejams uz atmaksas laiku no 1 līdz 60 mēnešiem. Tāpat Mogo.lv kredīts pret ķīlu tiek izsniegts jebkādiem citiem mērķiem, ja pieteicējam jau ir auto. Saņemot kredītu no Mogo.lv tu vari turpināt lietot savu auto kā līdz šim, vien CSDD auto būs jāpārreģistrē uz Mogo.lv kā īpašnieku, bet sevi jāreģistrē kā auto turētāju.

Bigbank.lv – ātrais kredīts pret ķīlu

Kredīts pret ķīlu pieejams arī pie Bigbank. Šeit kredīts pret ķīlu pieejams, ja esi gatavs ieķīlāt savu mājokli. Bigbank kredīts pret ķīlu ir iespējams tad, ja nepieciešams aizņemties vairāk nekā 7000 €. Kredīta maksimālā summa ir atkarīga no mājokļa vērtības. Atkarībā no veida, kā izvēlēsies savu kredītu atmaksāt, iespējams iegūt 2 līdz 24 mēnešus ilgu atmaksas termiņu vai 6 līdz 180 mēnešus ilgu atmaksas laiku. Ja nepieciešamais kredīts nav lielāks par 7000 €, pie Bigbank ir pieejams arī kredīts bez ķīlas Gadījumā, ja tavi personīgie ienākumi nebūs gana lieli vai stabili, lai Bigbank radītu pārliecību par tavu spēju kredītu atmaksāt, aizdevējs var lūgt tev atrast savam kredītam galvotāju.

Par ātrajiem kredītiem bez ķīlas

Kredīts pret ķīlu šķiet ir tikpat viegli pieejams kā jebkuri citi aizdevumu veidi, vien šeit sava spēja un vēlme atmaksāt iegūtu kredītu ir jāpierāda ar kādu mantisku vērtību. Kredīts pret ķīlu nerada lielu risku zaudēt savu mantu, ja vien patiesi esi pārliecināts par savu vēlmi un spēju aizdevumu laikus un pilnā apjomā atmaksāt. Aizņemies atbildīgi, kritiski izvērtējot savas reālās finanšu iespējas!